Сайт создан на платформе Nethouse. Хотите такой же?
Владельцу сайта

Вихованці спортивного клубу «Гонг» стали переможцями Всеукраїнського турніру з боксу.

Вихованці спортивного клубу «Гонг» Деснянського районного у місті Києві Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» стали переможцями та призером Всеукраїнського турніру з боксу на призи народу Чеченської діаспори.

I місце - Мамедлі Руслан, Кадиров Атебек, Фліс Микита, Мамедов Ельшад, Мамедов Фаріз.(СК"ГОНГ")
II місце – Гладченко Данил Абубакін Алі.
III місце – Побічний Олег.

31.10-2.11.2014 року в місті Києві на стадіоні «Спартак» ДЮСШ№ 4 відбувся Всеукраїнського турніру з боксу на призи народу Чеченської діаспори.

Турнір було організовано Чеченською діаспорою в України. В цьому році у змаганнях взяло участь 60 учасників з різних куточків України.

Метою змагань є: популяризація боксу, залучення більшої кількості молоді для занять спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів, зміцнення дружніх зв’язків зі спортсменами інших спортивних організацій України.

Деснянський район міста Києва зокрема, на змаганнях представляли вісім спортсменів спортивного клубу «Гонг» Деснянського районного у місті Києві Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх, під керівництвом тренерів Нехая Ігора Васильовича та Веремієнка Олександра Миколайовича та показали наступні результати:

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами та цінними призами від організаторів.