Сайт создан на платформе Nethouse. Хотите такой же?
Владельцу сайта

«Українські отамани» проти «Марокканських атласних левів»

«Українські отамани» повертаються на найбільшу спортивну Арену України! 6 лютого, у столичному Палаці спорту (м. Київ, Спортивна площа, 1), «Отамани» проведуть чергову домашню матчеву зустріч в рамках четвертого кола Всесвітньої серії боксу проти представників африканської країни – Марокко. В статусі однієї з лідерів підгрупи «А» наша команда зустрінеться з «Марокканськими атласними левами».


За результатами попередніх поєдинків «Марокканські атласні леви» розмістилися на шостому місці підгрупи «А» з трьома заліковими балами. В останньому матчі представники Королівства Марокко здобули перемогу над командою «Британські левові серця» з рахунком 3:2. В свою чергу «Українські отамани», після переможного матчу в Китаї, посідають другу сходинку нашої підгрупи з максимально можливими дев’ятьма заліковими балами.

«До матчу з командою Марокко наша команда підходить у якості однієї з лідерів підгрупи «А» і цей факт не може не тішити. В трьох стартових турах ми набрали максимально можливі дев’ять залікових очок і в кожному наступному матчі маємо показувати не менш змістовний бокс, адже кожна похибка може суттєво ускладнити наше турнірне становище. Команда Марокко – однозначно, непростий суперник, що вони демонструють в усіх матчевих зустрічах і нинішнє шосте місце у турнірній таблиці, на мою думку, не зовсім відповідає реальній силі та потенціалу африканської команди, - зазначив генеральний директор клубу «Українські отамани» Дмитро Гайструк. – Також я хочу зауважити, що ми повертаємося на арену Палацу спорту. Інтерес до поєдинків «Українських отаманів» з кожним матчем зростає, тому ми робимо усе можливе, аби поціновувачі боксу та шанувальники нашого клубу мали змогу переглядати це яскраве шоу на найбільшій спортивній арені України».

Також інформуємо, 5 лютого, о 12:00, у приміщенні нічного клубу «Карібіан клаб» (м. Київ, вул. Симона Петлюри, 4), пройде анонсуюча прес-конференція та офіційна процедура зважування учасників матчевої зустрічі з нагоди чергового домашнього поєдинку «Українських отаманів» у змаганнях WSB,

Ексклюзивне право трансляції поєдинків Всесвітньої серії боксу (WSB) на території України належить телеканалу «2+2». Наступна трансляція відбудеться 6 лютого о 21:30 в рамках матчевої зустрічі між «Українськими отаманами» та «Марокканськими атласними левами».

Нет комментариев
Добавить комментарий